Ivan Fiolić otvorio golijadu, nakon njegovog palo još sedam golova

Branimir Korać • nedjelja, 27.10.2019.

U sedmom kolu ciparskog prvenstva AEK Larnaca ugostio je Paralimni i remizirao 4:4 čime nikako ne može biti zadovoljan...

Niti u sedmom kolu ciparskog prvenstva AEK iz Larnace nije upisao poraz te je jedna od tri neporažene momčadi ove sezone.

Međutim nema razloga za zadovoljstvo nakon ovog kola. Naime ugostio je na svom stadionu Paralimni, sastav koji je u donjem dijelu poretka sa samo jednom pobjedom ove sezone te je remizirao 4:4.

Golijadu je otvorio Ivan Fiolić koji je zabio u 22. minuti, ali do odlaska na odmor gosti zabijaju čak tri gola i rade preokret.

Nastavak je donio i nastavak golijade. Ivan Tričkovski zabio je tri gola zaredom i AEK-u donio preokret, ali Riera Sito u 73. minuti poravnao je na 4:4 što je bio konačan rezultat.