SEHA liga, skupina A, 7. kolo, 04.11.2019, 18:30 h
Prešov 24:22 Nexe Našice
Nexe Našice

Tatran sačuvao prednost te nanio Nexeu novi poraz

Petar Jenjić • ponedjeljak, 04.11.2019.

Rukometaši Nexea tijesno su poraženi na gostovanju kod Tatran Prešova, u sklopu sedmog kola skupine A SEHA lige...

Sedmo kolo SEHA lige donijelo je našičkom Nexeu i peti poraz ove sezone. Danas su gostovali kod Tatran Prešova koji je slavio sa 24:22 i tako upisao četvrtu pobjedu.

Domaćin je puno bolje otvorio utakmicu te stigao do četiri pogotka predonsti. Nexe je morao hvatati zaostatak gotovo pa cijelo vrijeme. Iako su imali i pet golova zaostatka, gosti su do poluvremena smanjili na samo 14:13.

Momčadi su bile poravnate i u drugom poluvremennu, međutim, sredinom nastavka, Tartan je ponovno uspio pobjeći na pet golova razlike što se kasnije pokazalo ključnim u dolasku do konačne pobjede.

Oliver Rabek sa šest golova predvodio je Tatran do pobjede, dok je Gatine Titouan dodao pet pogodaka.

Nexeu nije pomogao niti savršen učinak Ivana Vide od sedam golova iz sedam pokušaja. Marko Buvinić dodao je četiri pogotka.