Podravka i nakon Čakovca ostala na stopostotnom učinku

Petar Jenjić • utorak, 05.11.2019.

Rukometašice Podravka Vegete večeras su u zaostaloj utakmici petog kola 1. HRL za žene gostovale kog Zrinskog u Čakovcu...

Na stopostotnom učinku ostala je Podravka Vegeta koja je u zaostaloj utakmici petog kola svladala Zrinski s 32:21.

Prvo poluvrijeme u Čakovcu obilježila je igra gol za gol. Domaće rukometašice ušle su u utakmicu spremne za Podravku koja je umorna još od utakmice protiv FTC-a. Samo su jednom otišle na +2 i to u 16. minuti.

Jovana Risović s nekoliko obrana te Lea Franušić ukradenim loptama vraćaju utakmicu u egal. Nakon toga za Podravku zabijaju Selena Milošević i Franušić te gošće odlaze na +2. Nakon toga igra se ponovno gol za gol do kraja poluvremena, a Podravka odlazi na odmor s tri gola viška.

U drugome poluvremenu Podravka pokazuje puno bolju igru. Ećimović upisuje nekoliko obrana, a Tjaša Stanko zabija u napadu. Pomalo gošće iz Koprivice povećavaju razliku i u 45 minuti imaju deset pogodaka prednosti, što je održala do kraja.

Po pet golova kod pobjedničke momčadi postigle su Stanko i Tsakalou, dok su po četiri pogotka dodale Milosavljević i Mugoša.

Kod Zrinskog Vukojević postiže sedam golova, Car dodaje četiri pogotka.