SEHA liga, skupina A, 5. kolo, 04.11.2019, 20:00 h
Vardar Skoplje 26:23 Vojvodina
Vojvodina

Solidni Čupić i Vardar u zadnjih deset minuta slomili Vojvodinu

Petar Jenjić • ponedjeljak, 04.11.2019.

Makedonski Vardar slavio je na domaćem terenu protiv Vojvodine s 26:23, u zaostaloj utakmici petog kola SEHA lige...

U zaostalom susretu petog kola SEHA lige do pobjede je stigao Vardar koji je na domaćem terenu bio bolji od Vojvodine s 26:23.

Makedonska momčad tako je samo dan nakon pobjede u Ligi prvaka stigla do slavlja i u Regionalnoj ligi, ukupno pete ove sezone. S druge strane, Vojvodina je na omjeru 3-3.

Tijekom prvog poluvremena Vardar je imao i tri pogotka prednosti (9:6, 10:7), no do poluvremena gostujuća momčad uspijeva doći do poravnanja na 11:11.

Imala je Vojvodina u nastavku i dva gola prednosti, ali nije uspjela izdržati. Rezultat je bio poravnat do 20:20, a tada Vardar radi seriju 5:1 i riješava pitanje pobjednika.

Stas Skube sa sedam golova predvodio je Vardar do pobjede, Dimitar Dimitrioski dodao je šest pogodaka, a Ivan Čupić pet golova iz 11 pokušaja.

Goste je sa sedam golova predvodio Strahinja Stanković.