Thiem preokrenuo Đokovića i slavio nakon gotovo tri sata igre

Petar Jenjić • srijeda, 13.11.2019.

Dominic Thiem svladao je Novaka Đokovića u drugom meču na završnom Mastersu u Londonu, nakon gotovo tri sata igre...

Sjajan meč odigrali su Dominic Thiem i Novak Đoković na završnom Mastersu u Londonu, a do pobjede je stigao austrijski tenisač koji je slavio nakon dva sata i 50 minuta igre.

Time je napravio veliki korak prema prolasku dalje. U konačnici je slavio nakon preokreta sa 6:7, 6:3, 7:6.

Đoković je prvi stigao do breaka u prvom setu, no odmah uzvraća i njegov protivnik. Imao je srpski tenisač još tri break šanse u istom setu, međutim, gledali smo tie-break. U 13. igri sve je bilo izjednačeno do 5:5, a tada Đoković dobiva dva uzastopna poena, a time i set.

Jedna prilika za break viđena je u cijelom drugom setu, a do nje je stigao Thiem u drugom gemu, iskoristio ju je te prednost sačuvao sve do kraja.

Austrijski tenisač poveo je s 2:0 i 3:1 u trećem setu te kod vodstva 6:5 imao servis za meč, no nije uspio. Ponovno smo gledali tie-break, ali ovoga puta kao pobjednik je izašao Thiem.