Tri susreta s po jednim golom, Split propustio veliku priliku za uhvatiti Junaka

Branimir Korać • srijeda, 13.11.2019.

U tri nedjeljna dvoboja južne skupine Treće HNL pogoci su se teško postizali. Po jedan na svom susretu manje je nego što se priželjkivalo...

U Mravincima je Sloga ugostila dubrovački GOŠK i upisala poraz 1:0. Rani pogodak gostiju bio je ključan, u 12. minuti Ivo Caput doveo je goste u vodstvo i do kraja susreta rezultat se više nije mijenjao.

Split je mogao u potpunosti uhvatiti priključak s Junakom, ali nije uspio upisati pobjedu protiv Zmaja u Blatu na Korčuli. U 62. minuti Dean Borovčanin zabio je za domaćin i doveo ga u vodstvo, Split je od 78. minute igrao bez kartoniranog Frane Baraća i domaćin je zadržao prednost.

Drama u Opuzenu gdje je Neretvanac također slavio 1:0, ali jedini pogodak postigao je tek u 94. minuti i to iz kaznenog udarca koji je realizirao Ivan Bubalo.