Astana preokrenula protiv Manchester Uniteda, Getafe slavio kod Trabzonspora

Petar Jenjić • četvrtak, 28.11.2019.

Odigrane su utakmice u skupini C gdje su do minimalnih pobjeda stigli Krasnodar i Getafe, dok je Manchester United poražen na gostovanju kod Astane...

U utakmici petog kola skupine L, Astana je stigla do pobjede protiv Manchester Uniteda s 2:1, svoju prvu ove sezone, a engleskoj momčadi nanijeli prvi poraz.

Manchester je poveo u desetoj minuti kada je sjajno s dvadesetak metara poentirao Jesse Lingard. Tim je rezultatom zaključeno prvo poluvrijeme.

Domaćin je do poravnanja stigao u 55. minuti kada je Šomko udarcem iskosa unutar kaznenog prostora pogodio suprotni kut.

Sedam minuta kasnije Astana je stigla i do pobjde, a loptu je u vlastitu mrežu nespretno skrenuo Di'Shon Bernard.

U skupini C do pobjede je stigao i Krasnodar, a ruska momčad minimalno je slavila protiv Basela te mu nanijela prvi poraz. Za pobjedu je iz penala zabio Ari iz penala u 73. minuti.

Istim je rezultatom u istoj skupini do pobjede stigao i Getafe koji je slavio u gostima kod Trabzonspora. Za pobjedu je zabio Jaime Mata uz 50. minuti.