Kraljevo odnijelo pobjedu, Trešnjevka poražena nakon produžetka

Petar Jenjić • četvrtak, 28.11.2019.

Košarkašice Trešnjevke upisale su šesti poraz u ženskoj ABA ligi, na domaćem su terenu poražene od Kraljeva sa 73:66...

Nakon 45 minuta borbe košarkašice Trešnjevke nisu uspjele doći do pobjede u sedmoj utakmici u ženskoj ABA ligi.

Na domaćem terenu poražene su od Kraljeva nakon produžetka sa 73:66. Tako su pale na omjer od jedne pobjede i šest poraza, dok su gošće na 4-3.

Egal je ostao sve do kraja, a 42 sekunde prije kraja gošće su izjednačile na 62:62. Obje momčadi imale su svoje prilike za pobjedu nakon toga, no nisu ih iskoristile. Ipak, u dodatnih pet minuta Kraljevo je ipak uspjelo prelomiti utakmicu u svoju korist.

Dragana Gobeljić s 21 poenom i deset skokova te Shakyla Denise Hill s 15 poena, devet skokova, pet asistencija i pet ukradenih lopti bile su najbolje kod Trešnjevke.