Sukob Mihajlovića i Medela u Lecceu, Bologna odnijela sva tri boda

Mihaela Bradovski • nedjelja, 22.12.2019.

U dva poslijepodnevna susreta u Serie A Bologna je upisala pobjedu u Lecceu, a Parma i Brescia ubilježili su remi...

Bologna je odnijela sva tri boda s gostovanja u Lecceu gdje je svladala domaćina s 3:2. Inače tijekom susreta došlo je i do sukoba između Siniše Mihajlovića koji je ušao na travnjak kako bi se obračunao sa svojim igračem Garyjem Medelom nakon što se Čileanac potpuno nepotrebno sukobio s protivničkim igračem.

Dogodilo se to u prvom poluvremenu, Medel i Mihajlović poznati su po kratkom fitilju, a kako je Čileanac ostao na travnjaku do kraja susreta, za pretpostaviti je da su na odmoru izgladili situaciju.

Inače Bologna je odigrala sjajno u većem dijelu susreta, bila je puno bolji protivnik i zasluženo je vodila nakon 66 minuta igre s 3:0 uz dva gola Riccarda Orsolinija i jedan Roberta Soriana.

Lecce je u završnici susreta uspio smanjiti na 3:2 preko Khoume Babacara i Diega Fariasa.

Domaćin ipak nije uspio do kraja susreta potpuno se vratiti u utakmicu i doći do poravnanja.

Burno je bilo u Parmi gdje je istpoimeni domaćin ugostio Bresciju i remizirao 1:1. Gosti su vodili do sudačke nadoknade kada je Parma ipak došla do poravnanja.

Brescia je povela u 72. minuti golom Marija Balotellija koji je iz blizine skrenuo loptu u domaću mrežu.

U 92. minuti domaćin dolazi do poravnanja, Alberto Grassi poslao je loptu u mrežu nakon što je Kuluševski odlično ubacio.

Rezultat se više nije mijenjao, jedini je gostujući trener Eugenio Corini poslan na tribine.