Biberon Maraska nadmoćno do finala Kutije šibica, loš dan Hercega preskup za Cvjetno

Branimir Korać • petak, 27.12.2019.

Poznat je prvi finalist Kutije šibica. Biberon Maraska s visokih 4:0 prolazi u finale, lakše od očekivanja protiv Cvjetnog Poliklinike Milojević...

Puno se očekivalo od dvoboja između Biberon Maraske i Cvjetnog Poliklinike Milojević, ali na kraju je Biberon slavio dosta lakše od očekivanja. Konačnih 4:0 ipak je možda previsok rezultat, ali na parketu je Biberon bio dosta bolji, konkretniji i u prijetnjama opasniji.

Već u trećoj minuti poveo je golom Tonija Jelavića, a pogodak ide na dušu vratara Hercega. Bio je to prizeman udarac, čak i ne toliko jak, ali Herceg je neshvatljivo za takvog vratara loše reagirao i lopta je završila u mreži.

U posljednjim trenucima prvog dijela još jedan pogodak kod kojeg je Herceg trebao bolje reagirati. Perić je ostavio loptu za Šamiju koji pucam lopta prelazi vrataru preko noge i završava u mreži.

U drugom dijelu Cvjetno je pokušalo brzinski doći do smanjenja, ali nije ipšlo da bi na sredini drugog poluvremena poslije dobre reakcije Tihomira Novaka, Luka Perić povisio na 3:0.

U završnici je Cvjetno zaigralo bez vratara, a Duško Martinac to je kaznio i postavio konačnih 4:0.