Luka Šamanić vrlo dobar u novoj pobjedi Austin Spursa

Petar Jenjić • srijeda, 08.01.2020.

Luka Šamanić odigrao je vrlo dobru utakmicu za Austin Spurse koji su slavili na gostovanju kod Oklahoma City Bluea sa 117:109...

Do 12. pobjede sezone, a četvrte uzastopne, stigli su Austin Spursi, koji su slavili u gostima kod Oklahoma City Bluea sa 117:108.

Spursi su do prve dvoznamenkaste prednosti stigli u drugoj četvrtini (49:37), a još su samo jednom, i to u trećoj četvrtini, nakratko bili u zaostatku.

Početkom posljednje četvrtine stigli su do vodstva 91:81, domaćin se uspio spustiti na minimalan zaostatak, no više od toga nije išlo.

Keldon Johnson predvodio je Spurse s 22 poena. Luka Šamanić dodao je 14 poena (5/9 iz igre, slobodna bacanja 1/1), tri skoka i dvije ukradene lopte za 23 minute u igri.

Devon Hall i Abdul Gaddy ubacili su po 16 poena kod Oklahome.