Tomić nakon trijumfa nad Rijekom: 'Dobro smo se spremili i neutralizirali njihove adute'

Dario Dodić • nedjelja, 02.02.2020.

Nakon što je njegova momčad s 2:1 svladala Rijeku u Kranjčevićevoj u sklopu 20. kola HT Prve lige, trener Lokomotive Goran Tomić nije skrivao zadovoljstvo nastupom svojih igrača...

S velikih 2:1 protiv Rijeke nogometaši Lokomotive otvorili su drugu fazu Hrvatski Telekom Prve lige. Pogocima Lirima Kastratija Lokosi su stigli do sva tri boda protiv Riječana koji su u Kranjčevićevu stigli u najjačem sastavu.

Zadovoljstvo viđenim nije skrivao trener domaćih Goran Tomić: 'Sretan sam i zadovoljan. Mislim da smo dobro izgledali od prve do zadnje minute. I u prvom i drugom poluvremenu smo imali puno prilika, u tranzicijama smo bili tradicionalno ubitačni.'

Malo toga mogao je Tomić zamjeriti svojim igračima: 'Nemam zamjerke, izuzev situacije u 86. minuti kada smo sami zakuhali situaciju te primili nesretni gol iz vlastite pogreške. Generalno, odigrali smo odličnu utakmicu i sretan sam zbog toga', prenose Tomićevu izjavu stranice kluba.

'Teško je predvidjeti kako ćemo izgledati u prvoj utakmici polusezone, jer jedno su pripremne utakmice, a drugo natjecateljske, no bez obzira na tranzicije, u polju je igra bila sjajna, bez nabijanja, dobro smo izgledali i moramo samo tako nastaviti', poručio je strateg Lokosa.

Pred Lokomotivom je nova zahtjevna utakmica: 'Svaka utakmica je teška, od ponedjeljka se spremamo za Hajduk. Jesam li očekivao više od Rijeke? Jako smo se dobro spremili i neutralizirali njihove adute.'