Marko Dugandžić debitirao pogotkom za pobjedu u 89. minuti

Branimir Korać • ponedjeljak, 03.02.2020.

Rumunji imaju na rasporedu susrete 23. kola, a u nedjeljnom programu i hrvatski igrači imali su važnu ulogu. Marko Dugandžić donio je pobjedu svom Botosaniju...

Rumunji su nastavili sezonu susretima 23. kola. U susretu Chindije i Botosanija, gosti su uzeli tri važna boda, ali su do njih došli vrlo teško.

Bio je to ujedno dvoboj hrvatskih napadača, Josip Ivančić bio je na jednoj, a Marko Dugandžić na drugoj strani, pobjedu je odnio Dugandžić, ujedno i strijelac pobjedničkog pogotka.

Bio mu je to ujedno i debitantski nastup u dresu Botosanija, a okončao ga je pogotkom u 89. minuti susreta za pobjedu 1:0. Dugandžić je nakon dugačke lopte pobjegao čuvaru, odlično se zagradio i onda prebacio vratara.

Strijelac pobjedničkog gola na jednoj i Ivančić na drugoj strani, odigrali su cijelu utakmicu.

U drugom nedjeljnom dvoboju, u utakmici kola Cluj je ugostio FCSB i slavio 1:0 uz nastup Damjana Đokovića svih 90 minuta.