Sjajni Pavić u paru s Ćačićem do naslova u Montpellieru

Petar Jenjić • nedjelja, 09.02.2020.

Nikola Ćačić i Mate Pavić pobjednici su ATP turnira u Montpellieru gdje su u tri seta bili bolji od Dominica Inglota i Aisama Qureshija...

Dobre vijesti stižu iz Montpelliera gdje je do naslova u parovima stigao Mate Pavić. Hrvatski tenisač igrao je sa Srbinom Nikolom Ćačićem te stigao do pobjede u tri seta protiv Dominica Inglota i Aisama Qureshija.

Meč je trajao sat i 32 minute, a u konačnici su slavili sa 6:4, 6:7, 10:4. Paviću je ovo 16. ATP naslov u parovima, a srpskom tenisaču drugi u karijeri.

Prvi set hrvatsko-srpska kombinacija odigrala je vrlo dobro te nije dozvolila nijednu break šansu protivniku. U petom gemu oduzeli su servis protivniku i prednost sačuvali do kraja.

U drugom su setu spasili dvije set lopte. Breakova nije bilo pa se igrao tie-break gdje su Inglot i Qureshi slavili sa 7:4.

Međutim, u produženom tie-breaku, Ćaćić i Pavić odigrali su jako dobro i pritom izgubili samo četiri poena.