U dvoboju dvije Dinamove momčadi, prvotimci napunili mrežu Dinama II

Branimir Korać • petak, 29.05.2020.

Nakon što je prva Dinamova momčad svladala lakoćom Inter u ranijem dijelu programa u petak, nakon njih na teren su izašli ostali prvotimci koji su igrali protiv Dinama II pod vodstvom Goce Sedloskog...

Oni koji nisu startali protiv Intera, dobili su priliku uhvatiti minutažu u susretu protiv Dinama II koji nastupa u Drugoj HNL. Bilo je efikasno i zanimljivo, a prva momčad Dinama slavila je s 5:2.

Kako je krenulo, činilo se da će klinci iz B momčadi doživjeti jako težak poraz. Već nakon sedam minuta igre bilo je 2:0 zahvaljujući golovima Luke Ivanušeca i Sandra Kulenovića. Na odmor se otišlo s 3:0, a strijelac trećeg gola bio je Mario Ćuže.

U nastavku susreta došlo je do malog opuštanja kod Jovićevićevih igrača i stigla je kazna. Prvo je iz Rome pridošli Kamerunac Daniel Tueto bio snalažljiv pred golom te je smanjio na 3:1, a zatim je Kim Gyu Hyeong smanjio na 3:2.

Ipak u završnici prvotimci postižu još dva pogotka i zahvaljujući Antoniju Marinu i Lovri Majeru slave 5:2.

Inače, susret je igran dva puta po 30 minuta.