Gorica u generalnoj probi uoči nastavka sezone pregazila Varaždin

Mihaela Bradovski • subota, 30.05.2020.

Gorica i Varaždin posljednji put uoči nastavka sezone odradili su prijateljsku utakmicu, a na kraju je zadovoljniji mogao biti Valdas Dambrauskas čija je momčad slavila s 5:1...

U susretu igranom 3×45 minuta Gorica je bila bolja od Varaždina 5:1 i tako na dobar način najavila nastavak sezone. Samir Toplak svjestan je kako Gorica nije Varaždinov rang, ali rezultat je visok i ovaj susret sigurno mu je pokazao na čemu još treba dodatno raditi.

Goričani mogu biti zadovoljni, slavli su u Maksimiru protiv Dinama, pregazili su Varaždin i u dobrom raspoloženju čekaju nastavak sezone. Ovdje su vodili od 11. minute pogotkom Ndiayea da bi im u 47. minuti pomogao Rodin koji je autogolom povisio na 2:0.

Varaždinci su u 60. minuti smanjili preko Đuraseka, no do kraja susreta primili su još tri gola, strijelci su bili Golubickas, Lovrić i Dvorneković za konačnih 5:1.