Josip Tadić strijelac u gostujućoj pobjedi Suduve

Jan Šneler • subota, 06.06.2020.

U trećem kolu litavske A Lyge, Suduva je svladala u gostima Panevezys (1:3), a strijelac jednog pogotka bio je Josip Tadić...

Aktualni prvaci Litve nastavljaju s dobrim rezultatima i u novoj sezoni. Suduva je u trećem kolu s 3:1 svladala posljednjeplasirani Panevezys, a strijelac jednog pogotka bio je Josip Tadić.

U 36. minuti susreta, Tadić je povećao vodstvo Suduve na 2:0. To je inače bivšem napadaču Dinama drugi pogodak u ovoj sezoni i sjajno se snalazi u redovima Suduve. Za prvoplasiranu momčad Litve nastupila su još tri hrvatska nogometaša.

Vratar Ivan Kardum te Domagoj Pušić i Andro Švrljuga odigrali su svih 90 minuta.