Brescia 2:2 Genoa
Genoa

Brescia propustila veliko vodstvo i ostala na začelju Serie A

Jan Šneler • subota, 27.06.2020.

U 28. kolu Serie A, posljednjeplasirana Brescia imala je veliku priliku protiv Genoe, ali propustili su veliku priliku i šansu za važne bodove u borbi za ostanak...

Brescia se nalazila na posljednjem mjestu Serie A sa samo 17 osvojenih bodova nakon 27 kola, ali u 28. kolu imali su veliku priliku pobjedom protiv Genoe doći bliže ostanku. Ipak, unatoč velikom vodstvu, nisu uspjeli završiti utakmicu na najbolji mogući način.

Brescia - Genoa Rezultati uživo

Početak susreta bio je sjajan za domaći sastav. U 10. minuti Alfredo Donnarumma odlično je reagirao u kaznenom prostoru i lijepo pogodio za 1:0. Niti tri minute kasnije, Alessandro Semprini koristi nepažnju obrane i zabija za 2:0.

Turbo start ipak nije donio sreću Bresciji. Iago Falque smanjuje zaostatak Genoe pogotkom iz kaznenog udarca u 38. minuti, a isti igrač mogao je potpuno poravnati rezultat u sudačkoj nadoknadi, no nije bio dovoljno precizan.

U nastavku susreta Genoa igra sve bolje i bolje te sve više prijeti. Brescia se zatvorila i nastojala sačuvati minimalno vodstvo, no još jednom, ovoga puta u 69. minuti gosti dobivaju kazneni udarac. Ovoga puta za 2:2 postavlja Andrea Pinamonti. Do kraja susreta Genoa je mogla i potpuno preokrenuti rezultat te otići kući s pobjedom, ali Brescia je uspjela osvojiti barem bod.