Dva gola Gabrijela Bobana u visokoj pobjedi protiv glavnog konkurenta za titulu

Branimir Korać • srijeda, 05.08.2020.

Zekićev Šerif nastavio je sjajan niz u moldavskom prvenstvu i upisao je osmu pobjedu u isto toliko kola. U osmom kolu igrao je protiv prvog pratitelja na ljestvici Petrocuba i svladao ga s 4:1...

U osmo kolu moldavskog prvenstva Šerif je ušao s maksimalnih 21 bodom i gol razlikom 19:0. Protivnik mu je bio Petrocub koji je bio odmah iza njega s 19 bodova i gol razlikom 21:2.

Trebao je to biti neizvjesniji dvoboj, međutim momčad pod vodstvom Zorana Zekića lakoćom je visoko slavila.

Na poluvremenu je stajalo na semaforu 2:0 zahvaljujući dvama golovima Gabrijela Bobana.

U drugom dijelu gosti su smanjili preko Tarasa, ali vrlo brzo Castaneda i Petro odvode Šerif na 4:1.

Boban i Zvonimir Mikulić odigrali su cijelu utakmicu, a Andrej Lukić u 88. minuti ušao je umjesto Benedika Mioča.