Chindia ostaje u rumunjskom elitnom rangu, Ivančićev gol u gostima ohladio Mioveni

Mihaela Bradovski • srijeda, 12.08.2020.

Bivši napadač Zadra i Rijeke Josip Ivančić bio je strijelac jedinog pogotka Chindije u uzvratnom dvoboju finala doigravanja za opstanak u najvišem rumunjskom rangu...

Mioveni i Chindia odlučivali su o posljednjem sudioniku rumunjske prve lige u narednoj sezoni, a to će biti Chindia. Nakon pobjede na domaćem travnjaku 2:0, u gostima je odigrala 1:1.

Domaćin je nakon poraza u prvom susretu vrlo rano došao do pogotka u uzvratu, Hergheligiu je pogodio za 1:0 i Chindia se našla u problemima jer je Mioveni opasno prijetio potpunim povratkom.

Međutim u završnici prvog dijela Josip Ivančić, hrvatski internacionalac dobro je reagirao pred domaćim golom i pogodio za 1:1.

U nastavku susreta domaćin nije uspio zaprijetiti, ostalo je 1:1, a Ivančić je odradio svih 90 minuta.