Druga momčad Dinama poražena i od Sesveta, Inter svladao i Cibaliju

Branimir Korać • subota, 29.08.2020.

Odigrana su prva tri susreta trećeg kola Druge HNL, a na vrhu se barem privremeno odvojila Dubrava remijem u Čakovcu...

Druga momčad Dinama u Kranjčevićevoj je ugostila Sesvete i upisala poraz 2:0. Ovaj put nije bilo pomoći Marina, Šutala i igrača koji bilježe nastupe i za prvu momčad i Sesvećani su to iskoristili.

Slavili su golovima u drugom poluvremenu, u 50. minuti Filip Hlevnjak pogodio je za 1:0, a osam minuta kasnije Bruno Sunagić postavio je konačnih 2:0.

Uspješan je bio i Inter koji je stigao i do druge pobjede, a za drugoligašku konkurenciju ima dosta jak sastav. U Zaprešiću je ugostio vinkovačku Cibaliju i nije imao problema te je slavio s 2:0.

Poveo je već u drugoj minuti golom Martina Šrolera da bi Ivan Mamut nakon pola sata igre postavio konačnih 2:0. Da stvar bude još gora za Vinkovčane u 57. minuti igru je morao napustiti prvi vratar Marijan Antolović.

Remi je viđen u Čakovcu gdje je Međimurje ugostilo Dubravu i odigralo 2:2. Domaćin je sjajno krenuo i poveo s 2:0 za 15 minuta, ali gosti su se ipak vratili.

Međimurci su već u 15. minuti vodili s dva gola razlike golovima Stjepana Igreca i Patrika Mijića da bi neposredno prije odmora b>Marin Mudražija smanjio na 2:1.

Iako je imao vodstvo, Goran Vincetić na odmoru je morao zamijeniti čak četvoricu igrača jer nisu mogli držati tako visok ritam, a gosti su u drugom dijelu preko Muhameda Alghoula iz kaznenog udarca stigli do boda.