Bušnja načeo Trnavu i poveo Sered do trećeg mjesta

Branimir Korać • subota, 29.08.2020.

Hrvati nastavljaju zabijati u Slovačkoj. Ove subote među strijelce se upisao igrač Rijeke na posudbi u Seredu, Denis Bušnja...

Nakon što na posudbi u Istri 1961 nije dobio zadovoljavajuću minutažu i priliku, Denis Bušnja vratio se u Rijeku i provslijeđen je na novu posudbu. Ovaj put u slovački Sered što se čini punim pogotkom.

Bušnja se upisao među strijelce drugi put u samo tri nastupa, a u oba susreta kada je bio strijelac, njegova momčad upisala je pobjedu.

Na gostovanju kod Trnave, Sered je slavio s 2:0, a Bušnja je bio strijelac prvog gola u 30. minuti susreta. Nakon što je ubačena lopta u kazneni prostor s lijeve strane, došla je do Bušnje čiji prvi udarac završava u bloku, ali u drugom pokušaju poslao je loptu ispod grede.

Konačnih 2:0 postavio je Alex Ivan u 76. minuti.

Bušnja je igrao do 82. minute kada ga je zamijenio Slaninka, a Dinu Špehara u 75. minuti zamijenio je Jarović.