Novi pogodak Vizingera, drugi nastup - drugi gol

Mihaela Bradovski • nedjelja, 20.09.2020.

Dario Vizinger odlično je starta u Wolfsbergeru. Nakon što je zabio u debiju protiv Red Bull Salzburga, bio je strijelac i u drugom nastupu protiv Hartberga...

Tek što je stigao u Wolfsberger, Dario Vizinger počeo se potvrđivati kao pojačanje. Bio je jedini strijelac za svoju momčad u prošlom kolu kada je Wolfsberger poražen od Salzburga.

Da to nije bilo slučajno, potvrdio je i u drugom kolu u gostima kod Hartberga. Ovaj put Wolfsberger je slavio s 2:0, a Vizinger je bio strijelac drugog pogotka.

Gosti su poveli u 55- minuti golom mladog Matthäusa Tafernera, a samo pet minuta kasnije Vizinger podiže na 2:0.

Vizinger je igrao do 65. minute kada je ušao Marc Andre Schmerbock.

Domaćin je kraj susreta dočekao s igračem manje jer je 20 minuta prije kraja isključen Samson Tijani.