Toni Jović s dva gola odveo Široki Brijeg do četvrte pobjede

Branimir Korać • ponedjeljak, 28.09.2020.

U Premijer ligi BiH na rasporedu je bilo deveto kolo, a Široki Brijeg slavio je protiv Mladosti Doboj Kakanj 2:1...

Široki Brijeg prekinuo je mini krizu pobjedom protiv Mladosti Doboj Kakanj. Protivnik je bio idealan za takvo što, Mladost je na predzadnjem mjestu i u borbi za opstanak te je Široki slavio s 2:1.

Nije počelo dobro za domaćina, već u osmoj minuti gosti su poveli kada je Alić izveo slobodan udarac, a lopta od živog zida otišla u mrežu.

Međutim Široki je uspio doći do preokreta. Izjednačio je u 31. minuti krasnim golom Tonija Jovića iz slobodnog udarca s preko 25 metara.

Pobjednički pogodak stigao je u 54. minuti kada je Ikić pronašao Jovića, a bivši junior Rijeke pogađa za preokret i pobjedu.