Slavko Bralić pokrenuo preokret Vojvodine za skok na drugo mjesto

Mihaela Bradovski • petak, 16.10.2020.

Superliga Srbije dogurala je do 11. kola, a u njemu je Vojvodina u Novom Sadu bila bolja od Rada iz Beograda s 4:1, a mrežu gostiju načeo je hrvatski stoper Slavko Bralić...

Hrvatskih nogometaša u Srbiji nema puno, a jedan od rijetkih je Slavko Bralić. Bivši stoper Osijeka nosi dres novosadske Vojvodine, a u 11. minuti pomogao joj je da dođe do pobjede protiv Rada.

Novosađani su s ova tri boda skočili na drugo mjesto, preskočili su Partizan kojeg očekuje najteža utakmica, ona protiv Crvene zvezde.

Vojvodina je loše krenula u utakmicu i već u trećoj minuti rad je poveo golom Živkovića. Ipak, u 12. minuti domaćin dolazi do poravnanja, Drinčić je ubacio, a Bralić glavom šalje loptu u mrežu za 1:1.

U drugom poluvremenu Čović, Bojić i Vukadinović dovršavaju preokret i odvode Vojvodinu do pobjede.