Miro Bilan odličan u pobjedi Sassarija protiv Fortituda

Branimir Korać • ponedjeljak, 19.10.2020.

Sassari se u četvrtom kolu talijanskog prvenstva mučio malo više od očekivanja, ali je ipak na kraju odnio pobjedu 89:86...

U četvrtom kolu talijanskog košarkaškog prvenstva Sassari je ugostio momčad Fortituda iz Bologne i upisao pobjedu 89:86. Očekivana pobjeda za domaćina koji je tek u završnici preokretom slomio otpor gostiju.

Dvije i pol minute prije kraja susreta Sassari je napokon stigao do poravnanja 80:80 i gosti do kraja susreta nisu više niti jednom poveli.

U zadnjem napadu kod 89:86 Stefano Mancinelli pokušao je tricom izboriti produžetak, ali nije pogodio i Sassari odnosi pobjedu.

U domaćem sastavu Marco Spissu ubacio je 22 poena dok je Miro Bilan za 26 minuta dodao 18 poena i 11 skokova.

Kod poraženih Adrian Banks ubacio je 23 poena, a Pietro Aradori 20 poena.