Hrvatski dragovoljac upisao prvi poraz, Rudeš sve bolji

Jan Šneler • subota, 24.10.2020.

Nakon 11 kola u Drugoj HNL nema više neporaženih klubova jer je Hrvatski dragovoljac poražen na gostovanju kod Hajduka II...

Trenutno vodeća momčad Druge HNL upisala je prvi poraz u 11. kolu. Hajduk II bio je bolji od Hrvatskog dragovoljca koji tako već drugi susret zaredom ne zna za pobjedu.

Nakon prvog dijela mreže se nisu tresle, ali početkom drugog dijela Hajduk II radi veliki iskorak. U svega par minuta Splićani su poveli s 2:0. Strijelci su bili Zvonimir Filipović u 52. minuti i Ivan Dolček šest minuta kasnije.

Hrvatski dragovoljac je smanjio preko Leon-Habib Ernsta u 62. minuti, ali bilo je to sve i Splićani su uspjeli oduzeti vrijedne bodove momčadi iz Sigeta.

Rudeš bilježi sve bolje rezultate u Drugoj HNL. Nakon lošeg starta i svega par osvojenih bodova, Rudeš upisuje već treću utakmicu zaredom bez poraza. U 11. kolu Rudešani su svladali Cibaliju. Jedini pogodak postigao je Mateo Andačić u 72. minuti.

Istim rezultatom kao Rudeš, Dubrava Tim kabel svladala je Solin. Posljednjeplasirana momčad Druge HNL na svom terenu poražena je od momčadi s istoka Zagreba. Pobjednički gol postigao je Dragan Juranović, brat poznatijeg Josipa Juranovića, nakon samo osam minuta utakmice.