Liga C: Slovenija izdržala i napredovala u rang više, Kosovo ostaje u trećem razredu

Branimir Korać • četvrtak, 19.11.2020.

Odigrana su i zadnja dva susreta Lige C Lige nacija. Slovenija je Remizirala u Grčkoj i tako ostala na vrhu dok je Kosovo izbjeglo zadnje mjesto pobjedom protiv Moldavije...

Kekova Slovenija remizirala je bez pogodaka protiv Grčke u Ateni i tako zadržala prvu poziciju u skupini. Jan Oblak odradio je veliki posao, a Slovenci skupinu završavaju s dva boda ispred Grka i gol razlikom 8:1.

Grci su ovdje bili očekivano opasniji, ali nisu došli do pogotka. Na kraju su ostali i s igračem manje nakon što je Pantelis Chatzidiakos zaradio izravni crveni karton u 90. minuti.

Petar Stojanović kod Slovenije je odradio cijelu utakmicu, a Damjan Bohar igrao je do 67. minute.

Kosovo ostaje u Ligi C nakon pobjede 1:0 protiv Moldavije. Zasluge za sva tri boda nosi Lirim Kastrati koji je zabio za pobjedu u 31. minuti. Kastrati je odradio cijelu utakmicu.