Duvnjak među najboljima u porazu Kiela od Barcelone, Jotić najefikasniji u porazu Vardara

Mihaela Bradovski • četvrtak, 19.11.2020.

Odigrana su još dva susreta Lige prvaka rukometaša, a gostujuće pobjede upisali su Barcelona u Kielu te Kielce u Skoplju...

U utakmici kola Lige prvaka rukometaša Kiel je ugostio Barcelonu i upisao poraz 32:26. Ovo je drugi poraz Kiela na svom parketu u Ligi prvaka ove sezone, prvi ga je neočekivano glatko svladao Nantes, a sada se osladila i Barcelona.

Barca je odigrala vrlo dobro drugo poluvrijeme, sjajan je bio Kevin Möller koji je završio s 18 obrana i bio ključ pobjede Barcelone u ovom susretu.

Na poluvremenu je Barcelona imala tijesnih 16:15, ali od početka drugog dijela susret je išao samo u jednom smjeru i Barcelona je mirno privela utakmicu kraju.

Uz Möllera istaknuo se Dika Mem sa šest golova, a Luka Cindrić postigao je jedan gol. Kod domaćina Niklas Landin upisao je 12 obrana dok su po pet folova postigli Domagoj Duvnjak i Niclas Ekberg.

Kielce je odnijelo pobjedu s gostovanja kod Vardara gdje je slavilo s 33:29. Poljaci su u kontinuitetu bili u vodstvu i uz sjajne Dujšebaeva i Wolffa ubilježili su vrijedne bodove.

Dujšebaev je zabio čak deset golova, a Wolff 14 obrana. Igor Karačić svom bivšem klubu zabio je dva gola. Kod domaćina Lovro Jotić najefikasniji sa šest golova, Ivan Čupić dodao je pet, a Ante Gadža jedan gol.