Europska liga, skupina C, 4. kolo, 24.11.2020, 18:45 h
CSKA Moskva 29:18 Nexe Našice
Nexe Našice

Nexe uz loš nastup upisao težak poraz u gostima kod CSKA

Mihaela Bradovski • utorak, 24.11.2020.

Rukometaši Nexea razočarali su u susretu četvrtog kola EHF Europske lige. Gostovali su kod moskovskog CSKA i izgubili s visokih 29:18...

Našičani su potpuno podbacili u Moskvi, odradili su jako slabu utakmicu i upisali ružan poraz. CSKA ima dobru momčad i nipošto nije lagan protivnik, ali nitko nije očekivao ovakav raspad. Ništa nije išlo prema planu od samog početka, Nexe je samo tonuo u zaostatak, a da apsurd bude veći, Moreno Car na vratrima je odrađivao dobar posao.

I više nego odličan je bio i na drugoj strani Viktor Kirejev koji je susret završio sa 17 obrana, pet više nego Car.

Od prve mi nute Nexe je bio u rezultatskom zaostatku. Poveo je CSKA s 2:0, a Nexe nije imao niti jednu šansu za poravnanje.

Još sredinom prvog poluvremena gubio je s podnošljivih 8:6 da bi domaćin tada napravio seriju 5:0, otišao na sedam golova prednosti i krenuo prema pobjedi.

U nastavku suasreta razlika je nastavila rasti, CSKA je krenuo serijom 3:0, došao do dvoznamenkaste prednosti i do kraja susreta rutinski održavao visoku razliku.

Kod Nexea po četiri gola postigli su Fran Mileta i Janko Kević, a kod domaćina po pet golova zabili su Mihail Vinogradov i Ilja Rjabov.