Mihael Briški donio Taboru važnu pobjedu protiv branitelja naslova

Mihaela Bradovski • srijeda, 09.12.2020.

U 15. kolu slovenskog prvenstva Tabor iz Sežane ugostio je Celje i ubilježio pobjedu 1:0 golom Mihaela Briškog u sudačkoj nadoknadi...

Nakon osvojene titule prvaka Slovenije prošle sezone, Celje ove sezone ne igra niti približno na toj razini. Prvi je iznad crte zone ispadanja, a u zadnja četiri kola upisao je tri poraza.

Zadnji poraz stigao je u gostima kod Tabora koji je bio u seriji od čak šest utakmica bez pobjede, ali ovdje je odnio sva tri boda.

Za pobjedu je zabio u 92. minuti, nakon kornera pred golom je nastala velika gužva, a bivši junior Dinama Mihael Briški bio je najspretniji i poslao loptu u mrežu.

Kod Tabora su cijelu utakmicu odradili Briški i Dominik Mihaljević dok je Mario Babić igrao do 69. minute. Kod gostiju Filip Dangubić odigrao je cijelu utakmicu, a Ivan Božić u 70. minuti zamijenio je Josipa Čalušića.