PSG minimalno slavio kod Angersa za skok na vrh

Matej Kačan • subota, 16.01.2021.

I bez trenera Mauricija Pochettina koji je izostao zbog koronavirusa, PSG je uspio uzeti novu pobjedu u Ligue 1. Parižani su s minimalnih 1:0 svladali Angers u gostima...

Kao što je stalno slučaj od dolaska Mauricija Pochettina na klupu PSG-a, Parižani igraju ne baš sjajno i uvjerljivo, ali nižu pozitivne rezultate. Pochettina ovaj put nije bilo na klupi zbog koronavirusa, ali je PSG svejedno upisao pobjedu.

Ovaj put je s 1:0 pao Angers koji ove sezone igra dosta dobro i drži se na sedmom mjestu ljestvice, ali kao da kreće lagani pad s dva poraza u nizu. Nije PSG bio nipošto uvjerljiv, Angers je uspio u svom naumu da utakmicu svede na tek nekoliko prilika.

Srećom po Parižane, jednu od tih je iskoristio Layvin Kurzawa koji je u 70. minuti dočekao jedan niži ubačaj te je mirno poslao loptu u donji kut. U posljednjih 20 minuta i nije bilo nekih uzbuđenja pa susret završava s 1:0.

PSG je ovim rezultatom stavio pritisak na Lyon jer je privremeno preuzeo vrh s 42 boda, tri više od Lyona koji svoj susret igra u nedjelju.