1. HMNL, 13. kolo, 23.02.2021, 19:00 h
Novo Vrijeme 1:4 Olmissum

Olmissum bez problema slavio u gostima kod Novog Vremena

Branimir Korać • srijeda, 24.02.2021.

U zadnjem susretu 13. kola 1. HMNL Novo Vrijeme je ugostilo Olmissum i upisalo je poraz 4:1 čime su Omišani učvrstili vodeću poziciju...

Vodeća momčad 1. HMNL i branitelj naslova prvaka, Olmissum iz Omiša, slavio je u gostima kod Novog Vremena s 4:1. Novo Vrijeme je ove sezone upisalo dosta kikseva, ovaj poraz to nije, ali Makarani su sada na velikih devet bodova zaostatka.

Domaćini su odlično otvorili utakmicu i poveli su već u drugoj minuti golom Vedrana Kazazića, ali sredinom prvog poluvremena Franko Jelovčić poravnava na 1:1 te se tim rezultatom otišlo na odmor.

U drugom dijelu Olmissum je odjurio do pobjede. Prvo je već u 21. minuti Josip Jurlina zabio za preokret, pet minuta kasnije Matej Horvat povisuje na 3:1 da bi u 36. minuti konačnih 4:1 postavio Stjepan Perišić.

Olmissum je ovom pobjedom samo povećao prednost na vrhu ljestvici gdje je daleko odmaknuo.