Dva gola Ozobića u važnoj pobjedi Qarabaga za odvajanje na vrhu

Branimir Korać • utorak, 02.03.2021.

Qarabag je u 18. kolu azerbajdžanskog prvenstva upisao pobjedu protiv Gabale 3:0, a junak domaćina bio je hrvatski internacionalac Filip Ozobić...

Qarabag i Neftči vode veliku bitku za naslov prvaka Azerbajdžana, a u 18. kolu Qarabag je upisao pobjedu protiv Gabale s 3:0 i sada ima tri boda ispred Neftčija.

Neftči je bio na vrhu i imao kontrolu nad situacijom, ali u prošlom kolu je poražen od Zire 1:0 što je Qarabag iskoristio.

Protiv Gabale je sva tri gola postigao već u prvom poluvremenu kada je Filip Ozobić dva puta bio strijelac, jednom iz kaznenog udarca, dok je Mahir Emreli u 38. minuti postavio konačnih 3:0.

Od prve minute na travnjaku su bili Ozobić kod Qarabaga te Vinko Međimorec kod Gabale.