Darija Jurak vrlo uvjerljivo do drugog kola parova u Dubaiju

Branimir Korać • nedjelja, 07.03.2021.

Darija Jurak i Čileanka Alexa Guarachi upisale su uvjerljivu pobjedu nu prvom kolu turnira nu Dubasiju. Slavile su uz jedan izgubljeni gem...

Osme nositeljice Alexa Guarachi i Darija Jurak projurile su u drugo kolo konkurencije parova na velikom turniru u Dubaiju. Slavile su protiv Sarah Behbehani i Cagle Buyukakcay uz samo jedan izgubljeni gem.

Za pobjedu su trebale samo 43 minute, prvi set osvojile su tek za 19 minuta i nisu dopustile protivnicama niti da pomisle da im zaprijete.

Jedini gem osvojile su u drugom setu u drugom gemu kada su izjednačile na 1:1, nakon toga izgubile su pet gemova zaredom i Guarachi i Jurak orlaze u drugo kolo.

Tamo će igrati protiv bolje iz meča između Niculescu i Potapove ili Kalašnikove i Marozave.

WTA Dubai, prvo kolo
Alexa Guarachi/Darija Jurak (Čile/Hrvatska, 8) - Sarah Behbehani/Cagla Buyukakcay (Kuvajt/Turska, WC) 6:0, 6:1