Marin Čilić poražen i u konkurenciji parova u Ženevi

Mihaela Bradovski • četvrtak, 20.05.2021.

Marin Čilić poražen je i u konkurenciji parova na turniru u Ženevi. Njega i Andreja Golubjeva svladali su treči nositelji Klaasen i McLachlan...

Marin Čilić i Andrej Golubjev nisu uspjeli prirediti iznenađenje u drugom kolu turnira u Ženevi. Raven Klaasen i Ben McLachlan slavili su u dva seta.

Čilić i Golubjev krenuli su pobjedom protiv mladih Cazauxa i Lija, ali treći nositelji su ipak bili prejaki.

U prvom setu Čilić i Golubjev propustili su priliku kod 2:2 kada nisu iskoristili 0:40 da bi u osmom gemu izgubili servisi vrlo brzo i set.

U drugom setu breakova nije bilo, ali ovaj put Čilić i Golubev čak dva puta se izvlače iz 0:40, set je otišao u tie-break gdje su Klaasen i McLachlan slavili sa 7:4 i uzeli pobjedu 6:3, 7:6(4).