Petra Martić i Shelby Rogers zaustavljene u četvrtfinalu

Branimir Korać • srijeda, 09.06.2021.

Petra Martić i Shelby Rogers ostale su bez plasmana u polufinale Roland-Garrosa. U četvrtfinalu su bolje bile Irina Begu i Nadia Podoroska...

Ipak nije išlo. Petra Martić i Shelby Rogers imale su dobru priliku, barem podjednake šanse kao i Irina Begu i Nadia Podoroska, ali Rumunjka i Argentinka su ipak bile bolje.

Meč je potrajao dva sata i 15 minuta, a u ključnom trećem setu Martić i Rogers dosta su pale i nisu više dobro parirale protivnicama.

Prvi set pripao je Begu i Podoroskoj koje su se nale u ranom zaostatku 2:1, ali nakon toga su uz dvostruki break došle do preokreta i seta sa 6:3.

U drugom setu identična priča samo sa zamijenjenim ulogama. Povele su Begu i Podoroska da bi Martić i Rogers na isti način napravile preokret.

Odluka je pala u trećem setu u kojem su Rumunjka i Argentinka bile bolje i slavile su na kraju sa 6:3, 4:6, 6:2.