Hajduk u pripremnom susretu nadigrao solunski Aris

Branimir Korać • nedjelja, 04.07.2021.

Nogometaši Hajduka odigrali su prijateljsku utakmicu protiv Arisa iz Soluna i upisali su pobjedu 3:1. Splićani su pobjedu potvrdili u drugom poluvremenu...

Nova sezona u HT Prvoj ligi bit čće vrlo zanimljiva i čekamo je s nestrpljenjem. Na pripremama i Hajduk izgleda dosta dobro, ima razloga za optimizam da će sljedeća sezona biti bolja.

Nova pobjeda upisana je protiv Arisa iz Soluna koji je svladan s 3:1.

Mrežu Grka načeo je njihov poznanik iz grčkog prvenstva Marko Livaja koji je prebacio vratara i doveo Splićane do prednosti u sedmoj minuti.

Ubrzo je Hajduk preko Simića pogodio gredu i umjesto da povede 2:0, primio je pogodak, u 23. minuti poravnava Chatzipiripidis.

U drugom poluvremenu zaslugom Jaira Hajduk je otišao do pobjede. Prvo je zabio lijepim udarcem uizvana, a zatim asistirao Ljubičiću za konačnih 3:0.

U dresu Hajduka debitirao je i Slovenac Jan Mlakar koji je odradio prvih sat vremena susreta.