Šibenčani poraženi u prijateljskom susretu protiv moskovskog Spartaka

Branimir Korać • ponedjeljak, 05.07.2021.

Nogometaši Šibenika odradili su pripremnu utakmicu protiv jakog Spartaka iz Moskve i upisali su poraz 4:2. Šibenčani su se vratili iz minusa 2:0, ali nisu izdržali...

Šibenik je u Villachu odigrao vrlo jaku provjeru protiv moskovskog Spartaka. Kvalitetniji Rusi na kraju su slavili s 4:2, ali Šibenčani su imali dobrih razdoblja igre.

Rusi su na odmoru imali vodstvo 2:0, a oba pogotka postigli su u završnici prvog poluvremena kada su se u strijelce upisali Jorrit Hendrix i Victor Moses.

U prvih 15 minuta Šibenik se vratio u utakmicu i došao je do poravnanja. Prvo je Deni Jurić smanjio za 2:1, a onda je Ivan Delić izjednačio.

Spartak je ipak nakon toga došao do dva pogotka, prvo je Maksim Glušenkov vratio prednost na stranu Spartaka da bi Mihail Ignjatov povisio na konačnih 4:2.

Šibenčani nastavljaju pripreme na Pohorju za nastavak sezone, a sezonuće otvoriti gostovanjem u Osijeku.