Tibor Halilović i u drugom kolu stigao do pogotka

HINA, Mihaela Bradovski • subota, 21.08.2021.

Bivši igrač Rijeke Tibor Halilović još jednom se upisao među strijelce. U drugom kolu nizozemskog prvenstva zabio je u pobjedi protiv Waalwijka...

Hrvatski veznjak Tibor Halilović bio je strijelac za Heerenveen u 3:2 (3:0) domaćoj pbojedi protiv RKC Waalwijka u susretu drugog kola nizozemskog prvenstva.

Halilović je pogodio za 2:0 u 31. minuti, a prije i poslije njega u strijelce se upisao Veerman (14-11m, 44). U nastavku su gosti smanjili preko Odgaarda (68) i Van der Vennea (89).

Za Halilovića, koji je igrao do 88. minute, ovo je već drugi pogodak u prvenstvu, bio je strijelac i u prvom kolu protiv Go Ahead Eaglesa. Zanimljivo, već nakon dva kola ove sezone Halilović je izjednačio učinak od prošle kada se dva puta upisao u strijelce.

Heerenveen je ovom pobjedom postao prvi sastav u Nizozemskoj s dvije pobjede ove sezone.