Bjelica: 'Dečki su još jednom pokazali karakter, pobjeda je zaslužena'

Jan Šneler • nedjelja, 19.09.2021.

Opasno je visio Osijek sve do same završnice, ali odličnom reakcijom na kraju, svladana je Gorica s 3:2...

Osječani su bili blizu novog poraza sve do 84. minute. Nikako nije dobro izgledalo, nakon niza od tri susreta bez pobjede, novi poraz dodatno bi uzdrmao klub, ali i poziciju Nenada Bjelice. Ipak, prave momčadi u ključnim trenucima odrade ono što je potrebno za bodove.

Osijek je tako do 84. minute gubio s 1:2, da bi do kraja susreta s dva pogotka napravio preokret i osvojio nova tri boda. Trener Bjelica bio je zadovoljan reakcijom igrača i potvrdio da ova momčad ima sjajan karakter.

"Ušli smo u utakmicu s lošim nizom i imali protiv sebe Goricu koja nas je neutralizirala. Zasluženo je vodila, ali na kraju smo zasluženo pobijedili. Danas je ekipa još jednom pokazala izvanredan karakter. Proslavit ćemo pobjedu i pripremiti se za Šibenik", rekao je nakon susreta Bjelica.

Osijek će sljedeću utakmicu igrati protiv Šibenika. Susret je na rasporedu 25. rujna u 19 sati na Šubićevcu.