Drugi nositelj Aleksander Bublik najuvjerljiviji u četvrtfinalu

Mihaela Bradovski • petak, 24.09.2021.

Poznati su polufinalisti ATP turnira u Nur-Sultanu. Najuvjerljiviji u četvrtfinalu bio je drugi nositelj Aleksander Bublik...

Drugi nositelj turnira u Nur-Sultanu, Aleksander Bublik, za sat i pol je prošao u polufinale. Bublik je odradio dobar meč protiv Španjolca Carlosa Tabernera, pogodio je 17 aseva i protivniku u cijelom meču dao samo jednu break loptu koju ovaj nije iskoristio.

Dalje ide i Ilja Ivaška, ali on je trebao gotovo dvostruko više vremena protiv Emila Ruusuvuorija. Skoro tri sata igre za pobjedu preokretom nakon što je Finac dobio prvi set sa 6:4.

Laslo Đere oporavio se nakon izgubljenog prvog seta od Korejca Kwona, drugi je dobio sa 6:2, ali onda stao i u trećem setu nije uzeo niti gem.

U australskom dvoboju James Duckworth eliminirao je petog nositelja Johna Millmana pobjedom u dva seta. Dva puta po 6:4 za prolaz u polufinale.