Vodeni sportovi

Zagrebačka Mladost upisala težak poraz protiv Novog Beograda

Branimir Korać • četvrtak, 25.11.2021.

Vaterpolisti zagrebačke Mladosti upisali su poraz u drugom kolu turnira regionalne lige protiv Novog Beograda koji je potvrdio kako je trenutno dosta kvalitetnija momčad....

Nakon pobjede protiv Budve u prvom kolu, vaterpolisti Mladosti upisali su visok poraz 19:5 protiv Novog Beograda. Od ove sezone pojačani Beograđani potvrdili su se kao prejak protivnik za hrvatskog predstavnika.

Od početka susreta sve je bilo u znaku Novog Beograda koji je stvorio visoku razliku koja je samo sve više rasla.

Novi Beograd je dobio prvu dionicu s 5:0, a Mladost je prvi gol postigla tek u trećoj minuti druge četvrtine kada je Matias Biljaka pogodio za 5:1.

Nije to poremetilo Beograđane koji su napravili novu seriju 5:1 i pobjegli na 10:2 te su nastavili povećavati razliku do kraja susreta.

Završilo je 19:5 za Novi Beograd, a pogotke za Mladost postigli su Biljaka i Franko Lazić po dva te Marin Dašić jedan. Kod Novog Beograda po tri gola postigli su Đorđe Vučinić, Draško Gogov i Miroslav Perković.