Vodeni sportovi

Mornar remijem protiv Primorca do prvog boda u regionalnoj ligi

Branimir Korać • petak, 26.11.2021.

Vaterpolisti splitskog Mornara u drugom kolu regionalne lige igrali su protiv Primorca iz Kotora i upisali remi 12:12...

Današnji program u vaterpolskoj regionalnoj ligi otvoren je susretom između splitskog Mornara i Primorca iz Kotora, a dvoboj je okončan remijem 12:12. Splićani su imali vrlo dobar ulazak u utakmicu, ali na kraju su spašavali i taj bod.

Primorcu je to drugi bod nakon što je u prvom kolu remizirao protiv Radničkog dok je Mornar na startu u splitskom dvoboju poražen od Jadrana.

Protiv Primorca je jako dobro krenuo i vrlo brzo stigao do vodstva 3:0 te prvu četvrtinu riješio u svoju korist sa 6:3.

Do kraja prvog poluvremena Primorac se približio na gol zaostatka da bi golovima Aljoše Mačića i Vuka Draškovića odmah na startu treće dionice došao do preokreta.

Do kraja susreta bilo je promjena u vodstvu, ali nitko se nije uspio odvojiti na dva gola prednosti.

Na ulasku u zadnju minutu Roko Akrap izjednačio je na 12:12 što je bio i konačan ishod.

Najbolji kod Mornara bili su Marin Kordić s 13 obrana, Marin Vrdoljak s pet golova, Roko Akrap zabio je četiri gola. Kod Primorca Đorđije Stanojević zabio je tri gola.