1. HMNL, 8. kolo, 16.02.2022, 19:00 h
Olmissum 2:1 Novo Vrijeme

Olmissum nakon velike borbe do pobjede u zaostalom susretu protiv Novog Vremena

Branimir Korać • srijeda, 16.02.2022.

Olmissum je u zaostalom susretu osmog kola 1. HMNL ugostio Novo Vrijeme te u zanimljivom dvoboju slavio s 2:1...

Dvoboj susjeda i rivala te kandidata na naslov prvaka, Olmissuma i Novog Vremena, ponudio je puno uzbuđenja, a na kraju je domaćin odnio pobjedu 2:1.

Na odmoru je na semaforu stajalo 0:0 iako je Olmissum bio bolji i stvorio podosta prilika. Tresao se i okvir gostujućeg gola, međutim ne i mreža.

Odmah na početku drugog poluvremena gosti dolaze do vodstva pogotkom Pulinha. Već u sljedećoj minuti novo uzbuđenje, Kazazić laktom pogađa Horvata i zarađuje isključenje.

Vrlo brzo Olmissum je stigao do poravnanja pogotkom Dicksona, a pet minuta kasnije Omišani rade preokret golom Juretića iz kaznenog udarca.

Pokušavali su se gosti vratiti, u završnici su zaigrali i s igračem-vratarom, ali nisu uspjeli doći do pogotka.