1. HMNL, 11. kolo, 18.02.2022, 20:00 h
Crnica 3:1 Olmissum

Crnica preokretom do velike pobjede protiv favoriziranog Olmissuma

Branimir Korać • petak, 18.02.2022.

Sjajno izdanje Crnice i pobjeda u 11. kolu protiv vodeće momčadi lige i prvog favorita za naslov prvaka Olmissuma. Šibenčani su slavili s 3:1...

Olmissum nije niti očekivao jednostavnu utakmicu na Baldekinu, ali je očekivao pobjedu. Međutim Crnica je odigrala jako dobro i na kraju je slavila s 3:1.

Omišanima je ovaj dvoboj došao nakon teške bitke protiv Novog Vremena dok su Šibenčani bili svježiji i to se ipak osjetilo.

Olmissum je dobro krenuo i poveo u sedmoj minuti golom Nikole Pavića, ali u završnici prvog dijela Antonio Repić je izjednačio.

U drugom dijelu Crnica je potpuno okrenula rezultat. U 26. minuti Antonio Perić pogodio je za 2:L1 da bi na kraju Bruno Žilić postavio konačnih 3:1.