Melsungen u završnici izvukao bod, Ivić dobar kod Leipziga

Branimir Korać • petak, 25.02.2022.

U susretu 22. kola Bundeslige Melsungen je ugostio Leipzig, a nakon velike borbe susret je okončan bez pobjednika 22:22...

Vrlo zanimljiv dvoboj u 22. kolu njemačkog prvenstva u kojem je Melsungen ugostio Leipzig. Vodila se velika bitka svih 60 minuta, a na kraju pobjednika nije bilo.

Melsungen je imao odličan početak utakmice i u nekoliko navrata vodio je s pet golova prednosti, ali uspio je sve to prosuti.

U drugom dijelu Leipzig je uhvatio priključak te čak i napravio preokret, tri minute prije kraja Lukas Binder pogodio je za vodstvo gostiju, ali u završnici, deset sekundi prije kraja Julius Kühn je izjednačio.

U domaćem sastavu Silvio Heinevetter upisao je 13 obrana, a pet golova postigao je Kai Häfner. Kod Leipziga pet golova postigao je Šime Ivić.