Stanko Jurić donio bod Parmi, Roguljić strijelac u važnoj pobjedi Universitatee

Mihaela Bradovski • subota, 12.03.2022.

Dvojica hrvatskih internacionalaca u petak su se upisali među strijelce. Stanko Jurić donio je bod Parmi, a Ante Roguljić bio je strijelac u pobjedi Universitatee...

Parma je u susretu 29. kola Serie B ugostila Cittadellu i remizirala 1:1. Bila je bolji protivnik i stvorila je više prilika, ali samo jedna lopta završila je u mreži.

Cittadella je vodila od 26. minute golom Giacoma Berette iz kaznenog udarca, ali u 81. minuti Stanko Jurić poravnava na 1:1.

U sudačkoj nadoknadi Juan Brunetta je imao priliku donijeti domaćinu preokret, ali nije realizirao kazneni udarac.

Jurić je odradio cijelu utakmicu.

U rumunjskom prvenstvu počela je Liga za prvaka, a tu je Universitatea Craiova odlično startala i slavila 3:0 protiv Argesa.

Povela je već u 23. minuti golom Gustava, ali sve do zadnjih deset minuta nije mogla do drugog gola. U 76. minuti u igru je ušao Ante Roguljić koji sedam minuta kasnije pogađa za 2:0. Odmah nakon njega Stefan Baiaram postavio je konačnih 3:0.

Kod Argesa Antun Palić nije ulazio u igru.