Lucija Ćirić Bagarić bez prave šanse protiv pete nositeljice Roland-Garrosa

Mihaela Bradovski • nedjelja, 29.05.2022.

Hrvatska tenisačica Lucija Ćirić Bagarić završila je s nastupom na juniorskom Roland-Garrosu već u prvom kolu porazom od pete nositeljice...

Ždrijeb nije bio povoljan za Luciju Ćirić Bagarić koja se oprostila od juniorskog Roland-Garrosa već u prvom kolu. Protivnica joj je bila jedna od najboljih juniorki svijeta, Ruskinja Diana Šnaider koja već ima zapažene i ITF rezultate.

Ćirić Bagarić u ovom meču i nije imala previše šanse, Šnaider je potvrdila status prilične favoritkinje i izborila je pobjedu u dva seta.

U prvom setu sve je bilo u znaku Ruskinje koja nije dopustila Luciji da joj se približi na servisu, a s druge strane s dva breaka je stigla do velike prednosti i lako je uzela set sa 6:1.

U drugom setu Šnaider je povela sa 5:1, ali Ćirić Bagarić se uspjela približiti na 5:4, no nije uspjela potpuno se vratiti u set.

Glavna hrvatska adutkinja na Roland-Garrosu, Petra Marčinko, svoj meč prvog kola igra danas u nešto kasnijem terminu.