Lokomotiva na pripremama u Nizozemskoj svladala škotski Queen's Park

Branimir Korać • četvrtak, 30.06.2022.

Lokomotiva je odigrala prvu utakmicu na pripremama u Nizozemskoj te je upisala pobjedu protiv škotskog Queen's Parka s 3:1...

Lokosi su očekivanom pobjedom protiv škotskog Queen's Parka kojeg vodi poznati stručnjak Owen Coyle, potvorili pripreme u Nizozemskoj.

Slavili su 3:1, a igrala su se tri poluvremena od po 40 minuta kako bi što veći broj igrača dobio priliku.

Sva četiri gola pala su u drugoj dionici, Lokomotiva je tu došla do tri pogotka preko Lukasa Kačavende, Nikole Solde i Raula Florucza dok je Scott Williamson zabio za Škote.

Valja istaknuti i kako je nakon dugačke pauze zbog teške ozljede priliku dobio i Justin de Haas.

Iduća pripremna utakmica je u subotu u 19 sati protiv nizozemskog prvoligaša Go Ahead Eaglesa u Terwoldeu, a igrat će se u formatu četiri četvrtine po 30 minuta.